Фестиваль короткометражного кіно для дітей та підлітків
єдність і толерантність

Прес-центр

Всеукраїнський кінофестиваль «Єдність і толерантність» (вересень-листопад 2015) запрошує до співпраці журналістів і представників ЗМІ.

Вхід на фестивальні покази для глядачів безкоштовний і здійснюється за попередньою реєстрацією. У зв’язку з обмеженою кількістю місць, для доступу на відкриття фестивалю і фестивальні покази представникам ЗМІ потрібна акредитація.
 
Акредитація надається лише співробітникам офіційних ЗМІ – зареєстрованих друкованих видань, радіо і телебачення, інформаційних та інформаційно-освітніх сайтів – з метою висвітлення подій фестивалю.
Акредитація проводиться у всіх містах, де відбувається фестиваль, окрім Слов’янська і Краматорська.
Акредитація представників ЗМІ відкривається 7 вересня 2015 і надається на безкоштовній основі.
Прес-центр залишає за собою право запросити у апліканта додаткові матеріали або відмовити в акредитації без пояснення причин.
Журналіст, який отримав акредитацію, зобов'язується надавати копії матеріалів про кінофестиваль (.pdf верстки, відео-, аудіо-, url-лінки) у встановлений прес-центром термін. У випадку, якщо матеріали не надані, журналісту буде відмовлено в акредитації на наступні події компаній-організаторів.
Отримання акредитації передбачає автоматичне внесення електронної адреси журналіста в базу поштової розсилки фестивалю «Єдність і толерантність» (новини, прес-релізи, інформація для акредитованих ЗМІ), а також розсилку для ЗМІ компанії «Артхаус Трафік».
Контроль доступу акредитованих ЗМІ на фестивальні події (відкриття, покази, майстер-класи) здійснює за списками прес-аташе фестивалю (Київ) або регіональний координатор (інші міста). У разі запізнення адміністрація кінотеатру має право відмовити у доступі до зали.
Для дотримання авторських прав, а також для зручності глядачів, фото- та відеозйомка під час фестивальних показів заборонена. Пакет фото- і відеоматеріалів до фільмів надає прес-центр. На зйомку під час дискусій та майстер-класів обмеження не накладається.
Прес-центр забезпечує організацію ексклюзивних інтерв'ю з гостями фестивалю, проте не гарантує її реалізації у кожному випадку.
 
Акредитація на відкриття фестивалю в Києві (16 вересня) >>
 
Акредитація на весь фестиваль у Києві (16 вересня) >>
 
З питань акредитації у регіонах звертайтесь до свого координатора:
Дніпропетровськ, Юлія Курочкіна,
Житомир, Ігор Шурпан
Запоріжжя, Олександр Кахай,
Кривий Ріг, Станіслав Корнієнко,
Львів, Денис Ковалевський,
Маріуполь, Тетяна Фурманюк,
Миколаїв, Анна Шаловінська, 
Одеса, Олег Мельничук,
Харків, Андрій Бочарніков,
Херсон, Леонід Єжуров
 
Дякуємо за інтерес! Із нетерпінням чекаємо на Фестивалі короткометражного кіно для дітей та підлітків «Єдність і толерантність». Віримо, що завдяки нашій співпраці безліч молодих українців отримає важливий кінематографічний досвід і кожен з них стане на крок ближче до створення суспільства, заснованого на взаємоповазі та осмисленості.
 
Стежте за нами у соцмережах:
Єдність і толерантність на Facebook
Прес-матеріали

ПРЕС-КІТ (PDF)→ завантажити, 1 Mб

ПОСТЕР (JPEG)→ завантажити, 1 Mб

КАДРИ (ZIP)→ завантажити, 9 Mб

ТРЕЙЛЕР (MOV)→ завантажити, 0 Кб

ВІДЕОНАРІЗКА→ завантажити, 0 Кб

ПРАВИЛА КОНКУРСУ (PDF)→ завантажити, 248 Кб